Bunia

Bunię znalazły nasze dwie koleżanki Sylwia i Tola na polach pod Żychlinem.

Aktualizacja.

Bunia już po operacji. Została wysterylizowana i usuniętą ma jedną listwę mleczną, tą, na której były największe guzy. Usunięty jest też guz na łokciu. Sunia dochodzi do siebie. Bardzo dziękujemy za wpłaty dla niej. Otrzymaliśmy 1000 zł , rozliczenie wraz z wpłatami zamieścimy na naszym Facebooku, gdy tylko otrzymamy fakturę.

Sunia wystraszona z ogromnym, wzdętym brzuchem i krowim łańcuchem u szyi późnym, kwietniowym wieczorem leżała wycieńczona na polu. Na szczęście spotkała na swej drodze osoby z sercem dla zwierząt, które obok takich sytuacji nigdy nie przechodzą obojętnie. Myśleliśmy, ze sunia jest w zaawansowanej ciąży i będzie rodzić gdyż wykazywała bolesność brzucha ale po tym co z siebie zaczęła wydalać okazało się, ze miała bóle z powodu diety jaką prawdopodobnie serwował jej właściciel. Sunia żywiona była paszą dla bydła i śrutą dla kur…
Następnego dnia zabraliśmy sunię do naszego weterynarza. Niestety okazało się, że Bunia ma wielkie guzy na listwie mlecznej i po zrobieniu USG widać już przerzuty na płucach ( dwa nieduże guzy). Zastanawialiśmy się z lekarzami co robić. W związku z tym, ze sunia jest obecnie w dobrej formie, ma apetyt i wielką chęć do życia postanowiliśmy wykonać jej sterylizację i usuniecie listwy mlecznej żeby zmniejszyć ilość punktów przerzutowych. Liczymy się z tym, ze nie uratujemy jej życia ale je wydłużymy i w tym nowym życiu sunia zazna miłości i troski, której do tej pory nie miała.
Sterylizacje pokryje Gmina Żychlin w ramach Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi a my musimy uzbierać kwotę 1500 zł na operacje obydwu listew mlecznych oraz na leki spowalniające proces nowotworowy.
Jeżeli możecie nam pomóc zmienić świat Buni i podarować jej rok, dwa, trzy lata troski i miłości to prosimy o wpłaty na nasze konto z dopiskiem Operacja Buni 💗
Inicjatywa 4 Łapy Żychlin

42 1240 3190 1111 0010 8738 7761

DZIEKUJEMY 💓

Kontakt w sprawie adopcji lub domu tymczasowego dla Buni: 609 856 625

Posts created 165

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top