Rudek

Rudek to 3-miesięczne psie dziecię, zabezpieczone na stacji Lotos.

Edit. Rudek niestety ma babeszje i dużą bolesność brzucha. Ma wdrozone leczenie i dalszą diagnostykę. może jesc obecnie tylko karmę gastryczną. musiał tez mieć przeprowadzone badania krwi, bo nie wiem w jakim stanie są jego trzustka i wątroba. Zestresowany jest w dalszym ciągu bardzo. Od rana przebywa w Przychodni Weterynaryjnej. Niestety koszty jego leczenia i profilaktyki diametralnie wzrastają z 200 do 450 zł. Wszystkie koszty opisane są w opisie zbiórki. jeżeli możecie nam pomóc w opiece nad maluchem to będziemy niesamowicie wdzięczni. https://zrzutka.pl/xree5g.
Sunie w typie owczarka dziś udało się złapać wolontariuszom z Felkowego Stryszka więc ten pies też już jest bezpieczny. Pozostała jeszcze mama Rudka, która pojawia się i znika… oczywiście zapraszamy do pomocy wszystkich, którym zależy na losie zwierząt. My działamy w piątek. Jeśli do piątku uda się złapać komuś Rudkową mamę to wreszcie skończy się ten psi koszmar.
Nasi wolontariusze rozglądają się po okolicznych wioskach za suczką. Może ktoś ją skojarzy.

Kochani.
Właśnie wracamy z nowym podopiecznym. Rudek to ok. 3 miesięczny dzieciak, który błąkał się w okolicy stacji Lotos w Żurawieńcu.
Rudek ma sporo kleszczy, niesamowicie się boi. Musimy zabezpieczyć psiaka w leki p/babeszji, zaszczepić, zachipowac i zrobić pełną profilaktykę. Jego matki nie udało się złapać. Podejmiemy próby pod koniec tygodnia. Potrzebujemy ok. 200 zł na koszty weterynaryjne jeśli ktoś może wrzucić grosz dla psiaka to będziemy wdzięczni. Koniecznie z dopiskiem RUDEK
Inicjatywa 4 Łapy Żychlin
42 1240 3190 1111 0010 8738 7761
lub na zrzutkę.pl
https://zrzutka.pl/xree5g

Posts created 324

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top