Wanda

Wandzia to cudowna psina ❤️ Ma około 10 miesięcy.

Wandzia to cudowna psina ❤️ Ma około 10 miesięcy. Utrzymuje czystość w domu, ma bardzo dobry kontakt z innymi psami, nie goni kotów, uwielbia dzieci i dorosłych. To jeszcze psie dziecko, które lubi podgryzać to i owo 😉Sunia czeka na propozycje adopcyjne 🙂Szukamy dla nie warunków domowych. W tym tygodniu zostanie wykastrowana. Ma już całą profilaktykę. Niestety Gmina Strzelce nie może pokryć kosztów kastracji i sterylizacji suni. Zasugerowali nam oddanie psa hyclowi na 2 tygodnie a gdy nie znajdzie w tym czasie nowych opiekunów to pojedzie do schroniska. Przemyśleliśmy tę sprawę i postanowiliśmy, że nie oddamy suni. Zadbaliśmy już o nią i ona nam zaufała. Kolejna zmiana miejsca nie była by dla niej dobra. Wierzymy, że uda nam się uzbierać na kastracje, profilaktykę i chip. Wandzia potrzebuje ok 550 zł. Jeśli możesz pomóc pokryć nam te koszty to będziemy niesamowicie wdzięczni. Tel. 609856625

Posts created 324

3 thoughts on “Wanda

 1. Witam.
  Zakochałam się w Wandzi od pierwszego wejrzenia :-). Mam doświadczenie z pieskami w typie owczarka, bo całej życie mi towarzyszyły.
  Z miłą chęcią zapewnie Wandzi ciepły i kochający dom, ale na stałe mieszkam w Anglii. (obecnie przebywam w Łodzi) Czy nie byłoby to przeszkodą w adopcji?
  Pozdrawiam
  Dominika Egbedi

  1. Witam,
   Wandzia przeszła właśnie trudną walkę z parwowirozą. Ledwo udało nam się ją uratować. Teraz potrzebuje długiej rekonwalescencji. Po jej zakończeniu czeka już na nią cudowny, sprawdzony dom. Proszę nas podglądać. Jesteśmy również na fb i instagramie. Może zakocha się Pani jakimś innym naszym podopiecznym 🙂 Pozdrawiamy.

  2. Napisze może jeszcze że w adopcji zagranicznej ważne jest aby psiak miał szczepienie p/wściekliźnie minimum 21 dni przed wyjazdem. Także jeśli by się Pani zdecydowała na pieska to proszę pytać czy ma to szczepienie. Jeśli nie to trzeba je zrobić i odczekać 21 dni. Plus paszport, chip, a po wyjściu Anglii z EU możliwe, że jeszcze zaświadczenie zdrowotne. Wszystkie informacje znajdują się na stronie gov. Pozdr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top